Lorem ipsum

Adwokat Toruń, Prawnik Toruń, Kancelaria

Napisz

Zadzwoń

Adwokat Marcin Synak

wspólnik spółki, specjalista z zakresu

prawa rodzinnego i spadkowego

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2010-2013 odbywał aplikację adwokacką w Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej. W 2013 roku zdał egzamin adwokacki. Ukończył kursy językowe FELBERG British & American English School C1 oraz English Legal System. Biegle włada językiem angielskim.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Posiada 9-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach wymagających wiedzy prawniczej. Od ponad 6 lat prowadzi własną praktykę prawniczą.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz sprawach spadkowych. Przeprowadził wiele skomplikowanych spraw rozwodowych oraz podziałów majątków. 

W przeszłości był zatrudniony w referatach Egzekucji Administracyjnej oraz Majątkowej Represji Karnej Pierwszego Urzędu Skarbowego w Toruniu.

W kolejnych latach był związany z Kancelarią Adwokacką Nasz Prawnik w Toruniu, w której zajmował się głównie obsługą prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z metalurgicznej, transportowej i ubezpieczeniowej.

Obecnie współpracuje zajmuje się głównie sprawami rodzinnymi i opiekuńczymi oraz obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego.

Uwielbia podróżować do najdalszych zakątków globu.

Wszelkie prawa zastrzeżone Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c. 2020