Lorem ipsum

Adwokat Toruń, Prawnik Toruń, Kancelaria
Adwokat Toruń, Prawnik Toruń, Kancelaria

Napisz

Zadzwoń

 Piotr Konieckiewicz

Adwokat i mediator

wspólnik spółki, specjalista z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy

i ubezpieczeń społecznych

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również roczny Kurs Prawa Europejskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Fundusze i Programy Unii Europejskiej w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. W latach 2010-2013 odbywał aplikację adwokacką w Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej. W 2013 roku zdał egzamin adwokacki. W 2021 roku ukończył szkolenie dla mediatorów organizowane przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Jest również mediatorem sądowym wpisanym na listę Sądu Okręgowego w Toruniu. Ukończył kurs językowe English for Legal Purposes. Posiada certyfikat językowy TOLES HIGHER.

 

 

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Adwokat Piotr Konieckiewicz posiada 11-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach wymagających wiedzy prawniczej. Od 7 lat prowadzi praktykę prawniczą z adwokatem Marcinem Synakiem w spółce pod firmą Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

W przeszłości był zatrudniony na stanowisku prawniczym w dużej spółce prawa handlowego, w której zajmował się przygotowywaniem dokumentów korporacyjnych, zabezpieczaniem wierzytelności oraz masową windykacją należności.

Począwszy od studiów prawniczych przez kilka lat był związany z Kancelarią Adwokacką Ad Rem K Sieczko W Wiśniewski w Toruniu, w której odbywał aplikację adwokacką pod okiem doświadczonego adwokata Krzysztofa Sieczko. W trakcie aplikacji adwokackiej zajmował się m. in. obsługą prawną podmiotów gospodarczych z branż transportowej, paliwowej, budowlanej i produkcyjnej. Prowadził szkolenia z zakresu prawa pracy oraz rejestracji podmiotów gospodarczych, fundacji i stowarzyszeń.

Obecnie zajmuje się obsługą prawną kilku podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, nieruchomości, doradztwa finansowego, spożywczej, beauty i reklamowej. Jest członkiem zespołu prawników zajmujących się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego.

Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Jest odpowiedzialny za organizację pracy w kancelarii oraz nadzór nad współpracownikami.

W latach 2016-2020 był członkiem Sądu Dyscyplinarnego Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej z siedzibą w Toruniu.  

W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji jaką jest fotografia.

Wszelkie prawa zastrzeżone Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c. 2020