Lorem ipsum

Adwokat Toruń, Prawnik Toruń, Kancelaria
Adwokat Toruń, Prawnik Toruń, Kancelaria

Napisz

Zadzwoń

Adwokat Piotr Konieckiewicz

wspólnik spółki, specjalista z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy

i ubezpieczeń społecznych

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również roczny Kurs Prawa Europejskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Fundusze i Programy Unii Europejskiej w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. W latach 2010-2013 odbywał aplikację adwokacką w Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej. W 2013 roku zdał egzamin adwokacki. Ukończył również kursy językowe English for Legal Purposes. Posiada certyfikat językowy TOLES HIGHER.

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Adwokat Piotr Konieckiewicz posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach wymagających wiedzy prawniczej. Od 6 lat prowadzi praktykę prawniczą wspólnie z adwokatem Marcinem Synakiem w spółce pod nazwą Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

W przeszłości był zatrudniony na stanowisku prawniczym w dużej spółce prawa handlowego, w której zajmował się przygotowywaniem dokumentów korporacyjnych, zabezpieczaniem wierzytelności oraz masową windykacją należności.

Przez kilka kolejnych lat był związany z Kancelarią Adwokacką Ad Rem K Sieczko W Wiśniewski w Toruniu, w której zajmował się głównie obsługą prawną podmiotów gospodarczych z branż transportowej, paliwowej, budowlanej i produkcyjnej.

Prowadził szkolenia z zakresu prawa pracy oraz przedsiębiorczości.

Obecnie współpracuje z podmiotami gospodarczymi z branży budowlanej, nieruchomości, spożywczej i reklamowej, a także z jednostkami samorządu terytorialnego.

W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji jaką jest fotografia.

Wszelkie prawa zastrzeżone Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c. 2020