ZUZANNA SPYCHALSKA

Aplikant adwokacki

NATALIA KOWALSKA

Adwokat

JOANNA SIECZKO

Adwokat

ANNA WIŚNIEWSKA

Adwokat

DANIEL BORZYM

Radca prawny

PIOTR KONIECKIEWICZ

Adwokat

MAGDALENA SENIW

Adwokat

MARCIN SYNAK

Adwokat

Kancelaria Adwokacka Toruń

KANCELARIA ADWOKACKA

IUS COGENS W TORUNIU

PRAWNIK W TORUNIU

TALENT WYGRYWA MECZE, ALE PRACA ZESPOŁOWA

I INTELIGENCJA WYGRYWAJĄ MISTRZOSTWA.

MICHAEL JORDAN

Prawnik Toruń

Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu to ponad 10 lat doświadczenia w udzielaniu pomocy prawnej. Naszym atutem jest ciągle rozwijający się zespół prawników, który jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom i zapewnić świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie w praktycznie każdej dziedzinie.

BOGACTWO WIEDZY I DOŚWIADCZENIA

Osiągnięcie oczekiwanego pozytywnego efektu obarczone jest ryzykiem. Jest ono tym większe, im wyższy poziom skomplikowania przedsięwzięcia. Z tego powodu w każdej sprawie przedstawiamy klientowi rzetelną analizę ryzyka. Pozwala to na wyeliminowanie lub redukcję czynników, które stoją na przeszkodzie w osiągnięciu celu albo rezygnację z nierentownych rozwiązań. 

RZETELNA OCENA SYTUACJI

Cenimy sobie długofalową współpracę. Na sprawy naszych klientów spoglądamy z szerszej perspektywy. Doradzamy im w taki sposób, aby z wyprzedzeniem znali profity i zagrożenia wypływające z sytuacji prawnej, w której się znajdują.  

DORADZTWO

Stawiamy na pracę zespołową, ponieważ pozwala nam szybko przystosowywać się do zachodzących zmian i przynosi najlepsze efekty. Każdy z nas ma inny zasób wiedzy i doświadczenia. Przez lata wspólnej pracy zdążyliśmy się wzajemnie dobrze poznać. Znamy swoje słabe i mocne strony. Wiele razem przeżyliśmy w życiu prywatnym i zawodowym. 

ZGRANY ZESPÓŁ

Jesteśmy przekonani, że nie można być specjalistą w każdej dziedzinie, dlatego zadania w naszym zespole rozdzielamy według klucza kompetencji i do ich wykonania oddelegowujemy najbardziej kompetentną osobę z naszego zespołu. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich sprawy są we właściwych rękach. 

PODZIAŁ ZADAŃ

Sukces jest pochodną wielu elementów, takich jak wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i ciężka praca. Przy większości spraw konieczna jest dobra współpraca pomiędzy adwokatem a klientem, dlatego staramy się, aby nasze relacje z klientami były przyjazne, przejrzyste i profesjonalne. 

WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

RACHUNEK BANKOWY

SWIFT INGBPLPW PL

 

11 1050 1979 1000 0091 4402 2879

ING Bank Śląski Spółka Akcyjna

KANCELARIA ADWOKACKA IUS COGENS SPÓŁKA CYWILNA

P. KONIECKIEWICZ M. SENIW M. SYNAK

 

NIP 9562306128

REGON 341540940

Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń

Kancelaria

kancelaria@iuscogens.pl
+48 600 915 314

 

ul. Kazimierza Jagiellończyka 6
87-100 Toruń

Wszelkie prawa zastrzeżone Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c. 2023-2024.