JOANNA SIECZKO

ADWOKAT

NATALIA KOWALSKA

ADWOKAT

MAGDALENA SENIW

ADWOKAT

MARCIN SYNAK

ADWOKAT

PIOTR KONIECKIEWICZ

ADWOKAT

ANNA WIŚNIEWSKA

ADWOKAT in spe

ZESPÓŁ

Nie ma problemu. Zadzwoń do nas i zapytaj, czy nie prowadziliśmy już takiej sprawy jak twoja. 

INTERESUJE CIĘ COŚ INNEGO?

PRAWO KARNE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z pomocą pokrzywdzonym przestępstwem.

 

Reprezentujemy ich interesy zarówno w toku spraw karnych jak i w sprawach cywilnych, które nierzadko bywają ich następstwem i uzupełnieniem. Jeśli potrzebujesz adwokata od prawa karnego w Toruniu to skontaktuj się z nami już dziś. 

 

Wykorzystujemy możliwości, które dają przepisy prawa, aby sprawiedliwości stało się za dość, winni zostali ukarani a pokrzywdzeni otrzymali należne im zadośćuczynienia i odszkodowania.  

POMOC POKRZYWDZONYM

W trakcie naszej praktyki zawodowej mierzyliśmy się z wieloma ciekawymi sprawami dotyczącymi przestępczości zorganizowanej, przestępczości narkotykowej, w tym:

wytwarzania, posiadania, udzielania oraz handlu środkami odurzającymi, przestępstw z użyciem przemocy (znęcanie się, udział w bójce lub pobiciu, rozboje, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, pozbawienie wolności), przestępstw seksualnych, gróźb karalnych, stalkingu, kradzieży tożsamości, doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem (oszustw, wyłudzeń), przestępczości komputerowej, przestępstw w ruchu drogowym (prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu, spowodowania wypadków ze skutkiem śmiertelnym), kradzieży, fałszowania dokumentów, różnorodnych przestępstw w obrocie gospodarczym oraz naruszenia nietykalności cielesnej, znieważenia lub zniesławienia.

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH

Adwokat od prawa karnego w Toruniu: rola obrońcy w systemie prawnym

 

Prawo karne jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej interesujących dziedzin prawa. Od zarania dziejów fascynuje nie tylko prawników. Słynne sprawy karne oraz towarzyszące im procesy sądowe pobudzają masową wyobraźnię. Z całą pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu z zapartym tchem śledził jakąś historię kryminalną. Często pierwszoplanową rolę w takich historiach pełnią adwokaci broniący swoich klientów przed odpowiedzialnością za zarzucane im czyny. Jest to rola niezwykle trudna, ale zarazem ważna i potrzebna. Nie zawsze bowiem oskarżony w danej sprawie jest rzeczywistym sprawcą przestępstwa. Rolą obrońcy jest w takim przypadku niesienie pomocy prawnej niezależnie od swoich własnych przekonań, naporu opinii publicznej oraz w opozycji do często dysponujących większymi możliwościami - organów ścigania. 

 

Lepiej bowiem pozwolić, by zły czyn uszedł bezkarnie, niż skazać niewinnego

Kancelaria Adwokacka Toruń

KANCELARIA ADWOKACKA

IUS COGENS W TORUNIU

RACHUNEK BANKOWY

SWIFT INGBPLPW PL

 

11 1050 1979 1000 0091 4402 2879

ING Bank Śląski Spółka Akcyjna

KANCELARIA ADWOKACKA IUS COGENS SPÓŁKA CYWILNA

P. KONIECKIEWICZ M. SENIW M. SYNAK

 

NIP 9562306128

REGON 341540940

Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń
Kancelaria Adwokacka Toruń

Kancelaria

kancelaria@iuscogens.pl
+48 600 915 314

 

ul. Kazimierza Jagiellończyka 6
87-100 Toruń

Wszelkie prawa zastrzeżone Kancelaria Adwokacka Ius Cogens s. c. 2023-2024.

ZADZWOŃ

NAPISZ

ADWOKAT OD PRAWA KARNEGO W TORUNIU

SATIUS ENIM ESSE IMPUNITUM RELINQUI FACINUS NICENTIS

QUAM INNOCENTEM DAMNARI

Adwokat Prawo Karne